top of page
laszlo5.gif

J. Victoria Laszlo LCSW, LCADC

367 Old Bridge Turnpike

East Brunswick, New Jersey 08816

(732) 794-3629

J. Victoria Laszlo | LCSW, LCADC

     Jestem panem Poziom Licencjonowany terapeuta i Licencjonowany Alkohol i doradca Leków. Jestem również AASACT kwalifikowanych terapeuta seksualny, ale z powodu braku czasu, nie mam kontynuować proces aplikacji, aby stać akredytowanych jako takie.

     Mój licencjat i magistra są zarówno z New York University. Mój trening terapia seks jest głównie przez UMDNJ gdy program Therapy Sex było prowadzone przez Sandra Leiblum.

Z biegiem lat, ja pracowałem w przychodniach psychiatrycznych agencji zdrowia, opieki terapeutycznej zastępczej i nadużyć centrum odwykowego.

     Obok pracy klinicznej: Uczę absolwent Human kurs seksualności u Uniwersytetu Rutgers i nauczyły absolwent kursu uzależnień w Monmouth University, zapewnia nadzór w celu LSW i LCSW, LPC i LCADC lekarzami kwalifikowane, jak również warsztaty oferty dla różnych organizacji społecznych i szkół na różne tematy. Niektóre z nich były: zarządzanie stres, lęk, depresja, PTSD, zarządzanie gniew, emocjonalne jedzenie, jak i mechanizmy radzenia sobie

jako alternatywa dla uzależnień.

     Jestem kimś, którym możesz ufać ze swoich delikatnych kwestiach, jestem współczucia, zrozumienia i mają wielkie instynkty, jeśli chodzi o pomaganie innym.

     Wierzę, że wielu z nas doświadcza trudności, które trzymają nas od osiągnięcia naszego pełnego potencjału, zachowaj nas w destruktywnych cyklach i trzymać nas w emocjonalny ból.

     Szukam doradztwo pozwala nam przejść obok tych przeszkód, stuknij w naszej wewnętrznej siły i rozkwitać w naszym życiu osobistym i zawodowym.

     Miejmy rozpoczęcia tej podróży razem.

updated 11-14

Vicky 2018.png
bottom of page